ART / Lithographs / Litographs 9065361
nr 906 5361
Alf Linder
(f. 1944), Sverige
4 pcs, Alf Linder (b. 1944), Signerade -92, Provtryck, sheet: 31x29,
LITOGRAPHS, 4 st, Alf Linder (f. 1944), Signerade -92, Provtryck, bladets mått: 31x29
Alf Linder, born 1944, Swedish painter.
600
SEK 300
Monday August 18 2014
at 20:53:45
18/8 20:14:08